Nasza firma

        Firma TRANS-ALLEN jest kontynuacją rodzinnej działalności istniejącej od 1979 roku.
        W obecnej formie prawnej firma istnieje od 2002 roku. Początki naszej działalności to usługi z zakresu szeroko rozumianego instalatorstwa elektrycznego oraz oświetlenia ulicznego, a stopniowo, dzięki nowym i odważnym inwestycjom poszerzyliśmy ofertę tak, by dzisiaj kompleksowo wykonywać Państwa zlecenia z zakresu prac instalacyjnych, ziemnych, transportowych i wysokościowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

      Nieustanny rozwój naszej firmy skutkujący powiększaniem parku maszynowego oraz zdobyte doświadczenie w pracach wysokościowych spowodował, iż wyspecjalizowaliśmy się w branży wynajmu i sprzedaży dźwigów samojezdnych, podnośników koszowych, podestów ruchomych wolnobieżnych, ładowarek teleskopowych.

Oferowany przez nas sprzęt to maszyny o wysokiej sprawności technicznej, charakteryzujące się idealnymi parametrami pracy. Wszystkie nasze urządzenia posiadają aktualne badania techniczne i są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego. Kompetentny zespół naszych pracowników zapewni Państwu bezpieczną i stabilną pracę na dużych wysokościach, przy użyciu optymalnie dobranego sprzętu a wykwalifikowani serwisanci odpowiedzialni za stan urządzeń, dokonają niezbędnych przeglądów i konserwacji także na placu budowy.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór podnośników zamontowanych na samochodach oraz podnośników wolnobieżnych: teleskopowych, przegubowych i nożycowych, ładowarek teleskopowych a także żurawi samojezdnych i ładowarek teleskopowych.
Oferujemy wynajem sprzętu bez operatora lub z operatorem wraz z usługami dodatkowymi takimi jak: sprzedaż, import, export, zamiana, serwis, szkolenia, przeglądy i przygotowanie do badań pod UDT, doradztwo techniczne oraz transport maszyn budowlanych.

W ciągu 35 lat naszej rodzinnej działalności zdobyliśmy doświadczenie które stawia nas w czołówce naszej branży.

Zapraszamy do współpracy.

Piotr Kozioł

Trans Allen

38-200 Jasło, ul. Floriańska 58

38-400 Krosno, ul. Popiełuszki (naprzeciwko salonu Renault)

tel. +48 530 530 050TransAllen

+48 530 530 050

biuro@transallen.pl