Zatrudnimy odpowiedzialną osobę na stanowisko Konserwatora Serwisanta podestów ruchomych (podnośników koszowych - zwyżek - wózków podnośnikowych).

Podania wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail.
W tytule prosimy wpisać stanowisko: Konserwator Serwisant podestów ruchomych.

Od kandydatów oczekujemy:
uprawnień UDT
odpowiedzialności,
dyspozycyjności,

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zgranym i młodym zespole, na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami do których oddzwonimy.

Zapraszamy

tel: 505-504-004

Firma Trans-Allen nawiąże współpracę z Elektromechanikiem samochodów ciężarowych/maszyn budowlanych

Forma współpracy: umowa o pracę lub umowa-zlecenie

Oczekujemy: doświadczenia oraz dyspozycyjności (umowa o pracę) lub tylko w weekendy (umowa-zlecenie)

Do wybranych osób oddzwonimy/odpiszemy.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Trans-Allen poszukuje Kandydatów na stanowisko Konserwatora UTB Serwisanta UDT podestów ruchomych żurawi wózków jezdniowych

Miejsce pracy: Województwo podkarpackie oraz małopolskie

Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in:

- codzienna konserwacja maszyn
- bieżące przeglądy i serwis maszyn
- przygotowywanie maszyn do przeglądów UDT
- serwis mobilny

Oczekujemy:
- doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku (np. serwisant hydrauliki siłowej)
- uprawnień UDT (min. 1 kategoria z w/w wymienionych)
- prawo jazdy kat.B
- dyspozycyjności

Zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- stabilną ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
- szkolenia z możliwością zdobycia dodatkowych uprawnień

Aplikacje prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail.

W tytule prosimy wpisać stanowisko: Konserwator UTB / Serwisant UDT

Zapraszamy do współpracy!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Firma Trans-Allen nawiąże współpracę z doświadczonym Mechanikiem maszyn budowlanych - Hydraulikiem siłowym

Forma współpracy: umowa o pracę ewentualnie umowa-zlecenie

Oczekujemy: doświadczenia, dyspozycyjności, uprawnień UDT

Zakres najczęstszych prac:
wymiana uszczelnień/oringów
wymiana i zakuwanie węży hydraulicznych
wymiana olejów i filtrów
bieżące naprawy i awarie maszyn
konserwacja
Miejsce pracy Jasło i okolice.

Zatrudnimy stażystę spełniającego warunki PUP na stanowisko mechanika samochodowego.

Oferujemy pracę w Jaśle przy własnej flocie sprzętowej samochodów ciężarowych, osobowych oraz maszyn budowlanych.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505-504-004

Zapraszamy

TransAllen

+48 530 530 050

biuro@transallen.pl